Ogólna

R E K R U T A C J A    2 0 2 0 / 2 0 2 1 

POSTĘPOWANIE UZUPEŁNIAJĄCE  

Szanowni Państwo, 

            Uprzejmie informuję, że ze względu na dużą liczbę zgłoszeń kandydatów zamieszkałych w naszym obwodzie i nadal obowiązującą konieczność zarezerwowania miejsc dla tych kandydatów z obwodu, których  rodzice/opiekunowie prawni takiego zgłoszenia jeszcze nie  złożyli, nie dysponujemy miejscami  dla kandydatów spoza obwodu, którzy złożyli wnioski w terminie uzupełniającym postępowania rekrutacyjnego. 

Prosimy o zgłaszanie dzieci  do szkół obwodowych.

 

Z poważaniem

Irena Wioletta Kwiatkowska 

Dyrektor Szkoły

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,


uprzejmie informuję, że ograniczenie funkcjonowania szkoły i prowadzenie kształcenia na odległość zostało wydłużone do 24 maja 2020 r.

W związku z powyższym Szkoła będzie nadal zamknięta. Proszę o utrzymywanie kontaktu
z wychowawcami.

Załatwianie wszelkich spraw możliwe jest drogą elektroniczną za pośrednictwem:

a) kontaktu telefonicznego:

Sekretariat:798 611 597; Dyrektor: 798 611 767; Wicedyrektor: 502 058 395;

b) poczty elektronicznej:   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. 

c) dziennika elektronicznego Librus Synergia.

Sprawy wymagające osobistego stawienia się w siedzibie Szkoły załatwiane będą po uprzednim telefonicznym lub mailowym umówieniu się z pracownikiem Szkoły lub dyrektorem w godzinach 8.00 - 15.00 od poniedziałku do piątku.

W okresie ograniczenia funkcjonowania Szkoły oprócz nauczycieli dyżur pełnią i porad udzielają panie pielęgniarki, pedagog, logopeda.

Pielęgniarka p. Teresa Wesołowska - nr tel. 502058397 (pon. śr. czw. w godz. 8.00- 15.00),

Pielęgniarka p. Eliza Wołczak – kontakt przez pocztę elektroniczną Szkoły,

Pedagog p. Anna Lewkowicz - nr tel. 798611971 (kontakt także przez dziennik elektroniczny)

Logopeda p. Janina Boguszewicz - kontakt przez dziennik elektroniczny.

 

Z poważaniem

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2

 

Szkoła Podstawowa nr 2
im. Chwały Oręża Polskiego
w Giżycku

ul. Warszawska 39
11-500 Giżycko
tel. +48 87 428 25 38
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Dyrektor: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
www.sp2.gizycko.pl 

Numery telefonów funkcjonujące w Szkole Podstawowej nr 2 w Giżycku 

Centrala i sekretariat                   87 428 25 38

Numery bezpośrednie do:

        • sekretariat                                     798611597
        • dyrektor                                         798611767
        • wicedyrektor                                 502058395
        • pokój nauczycielski                      798611583
        • pokój nauczycielski n-li w-fu       798611852
        • pielęgniarka                                   502058397
        • biblioteka                                       798611946
        • świetlica                                         798611966
        • pedagog                                         798611971
        • intendent                                        798611884
        • sprzątające                                    798612019

 

 

I miejsce – Mistrzostwa Województwa Warmińsko – Mazurskiego w Lekkiej Atletyce
skok w dal  -  Chojnowski Bartosz  

II miejsce – Mistrzostwa Województwa Warmińsko- Mazurskiego  w Pływaniu
Krejczy Agata, Zieliński Cezary

III miejsce – – Mistrzostwa Województwa Warmińsko – Mazurskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt

III miejsce – Wojewódzki Finał w Piłce Siatkowej Dziewcząt „MOJE BOISKO ORLIK”  

IV miejsce – Mistrzostwa Województwa Warmińsko –Mazurskiego w Lekkiej Atletyce
bieg na 100 m – Chojnowski Bartosz

IV miejsce – Mistrzostwa Województwa Warmińsko – Mazurskiego w Lekkiej Atletyce
bieg na 1000 m Rutkowski Mariusz

IV miejsce – Mistrzostwa Województwa Warmińsko – Mazurskiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt

V miejsce – Drużynowe Mistrzostwa Województwa Warmińsko – Mazurskiego w Lekkiej Atletyce Chłopców.

V miejsce – Mistrzostwa Województwa Warmińsko –Mazurskiego w Piłce Plażowej Dziewcząt

VI miejsce - Mistrzostwa Województwa Warmińsko – Mazurskiego w Lekkiej Atletyce
skok wzwyż – Michał Szpakowski

VII miejsce – Wojewódzka Inauguracja Sportowego Roku Szkolnego w Biegach Przełajowych
VII miejsce -  Elżbieta Sowula
IX miejsce -  Agata Rutkowska

VIII miejsce – Mistrzostwa Województwa Warmińsko – Mazurskiego w Lekkiej Atletyce
skok w dal – Klaudia Kondrat

Zapraszamy do zapoznania się z tematami projektów gimnazjalnych- zakładka UCZEŃ.
Udanego wyboru i powodzenia !!!