Ogólna

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,

uprzejmie informuję, że ograniczenie funkcjonowania szkoły i prowadzenie kształcenia na odległość zostało wydłużone do 24 maja 2020 r.

W związku z powyższym Szkoła będzie nadal zamknięta. Proszę o utrzymywanie kontaktu
z wychowawcami.

Załatwianie wszelkich spraw możliwe jest drogą elektroniczną za pośrednictwem:

a) kontaktu telefonicznego:

Sekretariat:798 611 597; Dyrektor: 798 611 767; Wicedyrektor: 502 058 395;

c) dziennika elektronicznego Librus Synergia.

Sprawy wymagające osobistego stawienia się w siedzibie Szkoły załatwiane będą po uprzednim telefonicznym lub mailowym umówieniu się z pracownikiem Szkoły lub dyrektorem w godzinach 8.00 - 15.00 od poniedziałku do piątku.

W okresie ograniczenia funkcjonowania Szkoły oprócz nauczycieli dyżur pełnią i porad udzielają panie pielęgniarki, pedagog, logopeda.

Pielęgniarka p. Teresa Wesołowska - nr tel. 502058397 (pon. śr. czw. w godz. 8.00- 15.00),

Pielęgniarka p. Eliza Wołczak – kontakt przez pocztę elektroniczną Szkoły,

Pedagog p. Anna Lewkowicz - nr tel. 798611971 (kontakt także przez dziennik elektroniczny)

Logopeda p. Janina Boguszewicz - kontakt przez dziennik elektroniczny.

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2