Aktualności biblioteki

KONKURS "TYSIĄC POWODÓW BY CZYTAĆ"

Nasza szkoła przystąpiła do konkursu zorganizowanego przez Empik - zespoły uczniów przygotowały prace plastyczne przedstawiające sceny z wybranych książek - Kajtkowe przygody M. Kownackiej - kl. 3a, Królewna Śnieżka Grimm - świetlica, Plastusiowy pamiętnik M. Kownackiej kl. 1a.
Od 24.10-28.11.2019 odbędzie się głosowanie na  pracę wybraną w etapie szkolnym- Kajtkowe przygody M. Kownackiej - kl. 3a
Głosowanie odbędzie się wyłącznie w aplikacji mobilnej Empiku. Jego przebieg zależy w dużej mierze od Waszego zaangażowania. Pamiętajcie, że możecie aktywnie zachęcać do głosowania lokalne społeczności, Wasze rodziny, znajomych.
 
Pobierz na swój telefon aplikację Empik i głosuj na naszą szkołę, zwycięstwo daje możliwość zdobycia książek do biblioteki szkolnej. 
konkurs EMPIK
konkurs EMPIK
konkurs EMPIK
konkurs EMPIK
konkurs EMPIK