CO ??? GDZIE ??? KIEDY ???

 03.02

Uczniowie klasy Ia rozpoczęli swoją przygodę z programem edukacyjnym "Czyściochowa akademia", której pomysłodawcą jest firma Rossmann. Program pozwala w atrakcyjny sposób przekazać dzieciom wiedzę z zakresu higieny oraz budowania odporności organizmu i obejmuje sześć obszarów tematycznych – higieny jamy ustnej i nosa, czystości dłoni oraz zasad korzystania z toalety, a także mycia, kąpieli i pielęgnacji skóry.

04.02

Dzieci z klasy 2b wykonały piękne prace, ukazujące krajobraz zimowy. Do wykonania pracy, dzieci wykorzystały pastę do zębów zmieszaną z niebieską farbą.

06.02

W Łomży nasi uczniowie rozegrali pierwszy sparing w tym roku. Po dobrej grze niestety ulegli kolegom z MŁKS 4 do 6.
Dwie bramki zdobył Daniel Radzewicz, po jedenej Hubert Sadłos i Składanek Dawid.
Zagrali wszyscy i najważniejsze że bez kontuzji.

 09.02

9 LUTY - DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU ‼️
Ruszyliśmy z akcją uświadamiającą zagrożenia, płynące z niewłaściwego korzystania z internetu.

10.02

Uczniowie z klasy III a  i Ia zorganizowali pokaz mody. Dzieci wykazały się dużą kreatywnością. Przygotowały stylowe kreacje z kartonów, gazet i worków. Było bardzo wesoło!

 11.02

W Tłusty Czwartek dzieci zajadały się pysznymi pączkami.

12.02

Ruszyła poczta walentynkowa. Dzieci z klas 1-3 składały sobie życzenia z okazji Walentynek.

17.02

Nasza szkoła otrzymała certyfikat, za udział w spotkaniu on-line „Bezpieczny uczeń- jak unikać zagrożeń”, organizowanym przez Komendę Wojewódzką Policji w Olsztynie i Kuratorium Oświaty w Olsztynie, w ramach projektu pn. „Czy wiesz, że możesz mówić nie...”

19.02

Pamiętaliśmy o przypadającym na 19 lutego  Dniu Nauki Polskiej. Datę tego święta wyznaczono w dniu urodzin Mikołaja Kopernika. Dzień ten ma być inspiracją do pójścia w ślady polskich badaczy, tj. :Mikołaj Kopernik, Jan Heweliusz, Zygmunt Wróblewski, Maria Skłodowska-Curie, Henryk Arctowski, Stefan Banach i wielu innych.

Obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego (21 lutego). Święto zostało ustanowione przez UNESCO w 1999 roku w celu upamiętnienia dramatycznych wydarzeń w Bangladeszu w 1952 roku. W tym dniu zginęło pięciu studentów biorących udział w demonstracji, w której postulowano, aby język bengalski zyskał status języka urzędowego.
Podjętych zostało wiele działań, aby uczniom przypomnieć o tym, że mowa ojczysta, to szczególny skarb każdego człowieka, niezbędny do porozumiewania się, przekazywania istotnych myśli i wyrażania uczuć.

22.02

Nasza szkoła otrzymała certyfikat potwierdzający udział w XII edycji programu edukacyjnego „Akademia bezpiecznego Puchatka". W ramach programu nauczyciele przeprowadzili zajęcia dla uczniów z tematyki bezpieczeństwa w szkole, na drodze, w domu oraz w internecie.

24.02

W lutym rozstrzygnięto trzy konkursy plastyczne:
1) Kim zostanę, jak dorosnę? - klasy I-III
2) Zawód moich bliskich - klasy IV-VI
3) Bezpieczny Internet - klasy IV-VI.
Wyniki konkursów zostały opublikowane w dzienniku Librus.

 25.02

Uczniowie kl IIIb zrealizowali projekt: Cuda Starożytnego Świataizowała. Uczniowie w grupach, parach lub indywidualnie prezentowali przygotowane treści. Dodatkowo przygotowali plakaty, obrazy i makiety budowli.

Dzieci z klasy IIb wzięły udział w akcji " KARTKA WIELKANOCNA DLA ŻOŁNIERZA"

26.02

Uczniowie klasy IIIa i IIIb uczestniczyli w zajęciach zorganizowanych w ramach projektu Edukacyjnych Sieci Antysmogowych. W ramach tego programu uczniowie obejrzeli prezentację dotyczącą powietrza i smogu oraz jego wpływu na życie człowieka. Ponadto dzieci wykonały doświadczenia mająca na celu pogłębienie tej tematyki, wykonywały karty pracy, z których stworzyły własne książeczki. Uczniowie obejrzeli również filmy edukacyjne dotyczące tej problematyki. Dzieci dowiedziały się, że w naszej szkole mogą sprawdzić jakość powietrza w okolicy, a także poznały sposoby zapobiegania powstawaniu smogu.

Niestety, dowiedzieliśmy się, że z powodu wzrostu zakażeń od 1 marca dzieci z klas I-III znowu przechodzą na zdalne nauczanie.

04.01

Nowy rok kalendarzowy w szkole, rozpoczął się feriami zimowymi. Ferie w całym kraju, ze względu na pandemię, odbyły się w jednym terminie od 04 do 17 stycznia.

14.01

Otrzymaliśmy dobrą i wyczekiwaną informację, że w klasach 1-3 po feriach rozpoczniemy naukę stacjonarną.

21.01

Dzieci z klasy 1a wykonały piękne portrety w prezencie dla swoich babć i dziadków i na szkolnym koncie Facebooka złożyły im e-życzenia z okazji Dnia Babci i Dziadka. Natomiast uczniowie klasy 2 a, wykonali słodkie koszyczki dla swoich babć i zadedykowali swoim dziadkom wiersze. Uczniowie z klasy 2b wykonali piękne laurki z życzeniami z okazji Dnia Babci i Dziadka.

22. 01

Samorząd Uczniowski przeprowadził akcję „Dzień bez opakowań foliowych”. Każdy wychowawca klasy, przedstawił swoim uczniom problem opakowań foliowych, poprzez udostępnioną prezentację. W ramach tej akcji odbył się też konkurs, pod hasłem: „Moja eko-torba materiałowa lepsza niż plastikowa”. 

Wyniki konkursu:
I miejsce w kategorii klas I-III - Hanna K. z klasy IA,
I miejsce w kategorii klas IV-VI Maria W. z klasy VIB,
I miejsce w kategorii klas VII-VIII Kinga B. z klasy VIIA.

25.01

W tym roku przypadła 100 rocznica urodzin Krzysztofa Kamila Baczyńskiego. Na szkolnym Facebooku  został podany link do przypomnienia i poszerzenia wiedzy o polskim poecie czasu wojny i żołnierzu Armii Krajowej.

28.01

Uczniowie klasy 2a uczestniczyli w warsztatach: "Jak wyglądałby świat bez zasad?", zorganizowanych przez p. pedagog i p. psycholog. Efektem naocznym tych warsztatów były   plakaty przedstawiające świat bez zasad.

30.01

Dzieci z klasy 1b, podczas zajęć, samodzielnie wykonywały książki i tworzyły masę plastyczną – piankolinę.

10.12.

Klasa Ia otrzymała potwierdzenie realizacji modułu: Mała chmurka w krainie drzew, międzynarodowego projektu edukacyjnego: CZYTAM Z KLASĄ. LEKTURKI SPOD CHMURKI.

11.12.

Rada Rodziców zakupiła klocki do szkolnej świetlicy. To aż 1000 różnych elementów!!!

Uczniowie, rodzice i wychowawczyni klasy Ia, wzięli udział w pięknej akcji "Mały gest, wielki cel". Akcja ta miała na celu sprawienie przyjemności niepełnosprawnemu chłopcu. Wojtek otrzymał prezent, który wywołał niesamowitą radość. Kartki z życzeniami na święta, wykonali także uczniowie klasy IIa.

15.12.

Uczniowie klasy IIIB w czasie zajęć zdalnych, wykonali skarpetkowe pacynki. Malowali też prace na podkładzie z soli. Technika ta dostarczyła uczniom wiele niezwykłych wrażeń.

Uczniowie klasy IIA uczestniczyli w programie "Śniadanie daje moc". Przygotowali smaczne, kolorowe, a przede wszystkim zdrowe kanapki na drugie śniadanie. W klasie IIA odbyły się także zdalne Andrzejki.

Uczniowie klasy IB wykonali własnoręcznie choinki, którymi pochwalili się na szkolnym Facebooku.

Klasa IIIB ukończyła I moduł międzynarodowego projektu edukacyjnego wspierającego rozwój czytelnictwa wśród uczniów pod hasłem „CZYTAM Z KLASĄ – LEKTURKI SPOD CHMURKI”. Działania te wspierane były przez książki zakupione z funduszu Narodowego Program Rozwoju Czytelnictwa. Projekt opierał się na zmianie sposobu omawiania czytanych lektur szkolnych, na zaangażowaniu uczniów w aktywne działania oraz na upowszechnianiu czytelnictwa wśród dzieci poprzez atrakcyjne formy pracy z tekstem. Ponadto formuła projektu polegała na wzmacnianiu więzi ze środowiskiem przyrodniczym, rozwijaniu poczucia troski i odpowiedzialności za bliższe i dalsze otoczenie.
W ramach I modułu MAŁA CHMURKA W KRAINIE DRZEWA trzecioklasiści:
- przygotowali wirtualne DRZEWO CZYTELNICZE,
- zorganizowali Dzień Drzewa - wszystkie podejmowane aktywności tego dnia dotyczyły drzew: wybrali się do parku, gdzie rozpoznawali różne rodzaje drzew, zbierali ich liście i owoce itp.,
- wykonali sowy czytelnicze, które mają im przypominać o szanowaniu drzew oraz o czytaniu książek,
- przygotowali plakat zachęcający innych do czytania papierowych książek.,
- opracowali zagadnienia z Lekturnika do książki Marii Terlikowskiej "Drzewo do samego nieba",
- realizowali EKOlogiczne zadania chmurki Tosi,
- na zajęciach komputerowych wykonali prace dotyczące czytanej lektury.

16.12.

Nasza szkoła przystąpiła w tym roku szkolnym do projektu ESA (EDUKACYJNA SIEĆ ANTYSMOGOWA). To program informacyjny na rzecz czystego powietrza realizowany przez Państwowy Instytut Badawczy NASK we współpracy z Polskim Alarmem Smogowym.
Jego celem jest propagowanie wśród społeczności szkolnej i lokalnej wiedzy na temat znaczenia czystego powietrza dla zdrowia i wpływu codziennych działań na jego jakość.
Na budynku Szkoły został umieszczony czujnik zbierający informacje o skali zanieczyszczeń powietrza, a na tablicy LED wyświetlany jest komunikat określający stan powietrza. Przeszkoleni przez Instytut Ochrony Środowiska nauczyciele szkoły będą upowszechniać wiedzę wśród uczniów i pomagać społeczności lokalnej w identyfikacji i zrozumieniu problemów, mających wpływ na jakość życia. Od 16.12.2020r. dane zbierane w ramach projektu są przekazywane drogą internetową na ogólnopolską stronę www ESA, gdzie można na bieżąco monitorować takie wskazania jak: wskaźniki jakości powietrza: PM2.5 i PM10, temperaturę powietrza, ciśnienie i wilgotność.

Uczniowie klasy II a podczas nauki zdalnej wykonali mini booki z języka angielskiego.

18.12.

Rozstrzygnięto konkurs "Malowanie Abstrakcji". Wystawę prac dzieci można było zobaczyć na szkolnym Facebooku.

Uczniowie klasy IIIB w ramach projektu "Dzień dobrego słowa" oceniali zalety i mocne strony swoich kolegów i koleżanek. Bardzo szybko zauważamy złe zachowania innych i często nie dostrzegamy tego co w nich lub w nas dobre. To działanie miało na celu zmianę sposobu postrzegania oraz docenienie siebie.

Na szkolnym Facebooku ukazały się życzenia świąteczno- noworoczne od pracowników szkoły.

19.12.

Klasa 7A w ramach świątecznej tradycji- obdarowywania wzajemnego prezentami, w tym roku przygotowała wirtualne prezenty. Zadaniem każdego ucznia było wykonanie rysunku wraz z opisem wylosowanej osoby. Własnoręcznie wykonane kartki sprawiły mnóstwo radości.

20.12.

Podsumowano akcję charytatywną „Góra Grosza”. Akcja rozpoczęła się krótko przed zamknięciem szkół w okresie pandemii Covid-19. Mimo to udało się zebrać 156,78 zł. Zebrane pieniądze zostaną przekazane na pomoc dla najbardziej potrzebujących dzieci, które nie wychowują się w swojej rodzinie. Akcja będzie kontynuowana jeszcze po powrocie klas SP do szkół w Nowym Roku 2021.

Ogłoszono wyniki konkursu na Kartkę Bożonarodzeniową z życzeniami w języku angielskim. W konkursie udział wzięło 10 uczniów klas VI- VIII. Zwycięzcami zostali wszyscy uczestnicy, ponieważ każda z kartek była nie tylko piękna, ale zawierała również wyjątkowe życzenia w języku angielskim.
Na szczególne wyróżnienie zasługują prace Huberta Sadłosa, Kingi Bujniak oraz Julii Ekstowicz.

Uczniowie klasy IIIA wykonali wianki Bożonarodzeniowe, którymi pochwalili się na szkolnym Facebooku.

Uczniowie klasy IIIA wzięli udział w akcji "Wylosuj Anioła" i przygotowali kartki świąteczne dla dzieci z oddziałów onkologicznych. W tym roku kartki i moc życzeń zostały przesłane w wersji elektronicznej.

22.12.

Uczniowie klasy IIA wzięli udział w akcji charytatywnej. Własnoręcznie wykonali kartki świąteczne z życzeniami dla mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Giżycku.

Wolontariusze Szkolnego Koła Caritas wzięli udział w przedświątecznej akcji MEN "Razem na święta".  Akcja polegała na sprawieniu przyjemności ludziom z najbliższego otoczenia w tym trudnym czasie pandemii. Wolontariusze wykonali własnoręcznie kartki świąteczne, wpisali życzenia i roznieśli je do skrzynek pocztowych swoich sąsiadów.

Uczniowie klasy VA podjęli wyzwanie i przeprowadzili akcję: ZACZYTANE ŚWIĘTA. Zachęcając innych uczniów do spędzenia wolnego, świątecznego czasu z książką w ręku.

30.12.

Na zakończenie roku podsumowano także dokonania sportowe:

Drużyna prowadzona przez trenera Marka Radzewicza zajęła 2 miejsce w najwyższej kategorii rozgrywek trampkarza. Zostaliśmy vice Mistrzami Województwa. Ulegliśmy tylko rówieśnikom z AS Stomil Olsztyn zostawiając za sobą wiele dobrych zespołów z całego województwa.

5.11.

Ogłoszono wyniki konkursu "Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek" na najliczniej przebraną klasę:
I miejsce- klasa IIa
II miejsce- klasa Ib
III miejsce- klasa IIIb

6.11.

PASOWANIE NA CZYTELNIKA
Dzisiaj uczniowie klas pierwszych po raz pierwszy przestąpili próg biblioteki. Poznali zasady zachowania się w bibliotece oraz regulamin wypożyczania książek, wypożyczyli swoją pierwszą książkę i po złożeniu uroczystego przyrzeczenia zostali pasowani na czytelników. Otrzymali dyplomy pasowania na czytelnika oraz książki ufundowane przez Instytut Książki.

8.11.

Ogłoszono wyniki Szkolnego konkursu plastycznego "Pejzaż jesienny".
W kategorii klas 2 a:
I miejsce:Wojciech G.
II miejsce: Natasza K.
III miejsce Piotr Ż

Wyróżnienie: Maciej S.
W kategorii klas 2 b:
I miejsce: Emilia K.
II miejsce: Weronika i Wiktoria S.
III miejsce: Wiktor Sz-R. 

Uczniowie kl. 2 a wykonali doświadczenia przyrodnicze- osadzanie się kryształków soli na sznurku, po wyparowaniu wody.

10.11.

Szkoła wzięła udział w akcji: SZKOŁA DO HYMNU.

Uczniowie klasy IA wykonali kotyliony. 

13.11.

Uczniowie klas siódmych w ramach projektów edukacyjnych Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa wykonali projekty ex librisu naszej biblioteki.
I miejsce Magda Radzewicz kl.7a
II m. Oliwka Cięgowska kl. 7a
III m. Kinga Bujniak kl. 7a

W Listopadzie- miesiącu pamięci o zmarłych członkowie Szkolnego Koła Caritas odwiedzili groby przodków- posprzątali opuszczone groby i zapalili znicze.

15.11.

Ogłoszono wyniki Międzyszkolnego konkursu fotograficznego "Polska Złota jesień":

Laureaci
1 miejsce – Nina Szędzioł Szkoła Podstawowa nr 7 w Giżycku
2 miejsce – Marcel Opolski Szkoła Podstawowa nr 1 w Giżycku
3 miejsce – Łukasz Cięgowski Szkoła Podstawowa nr 1 w Giżycku

Laureaci szkolnego konkursu fotograficznego:

Kategoria: Architektura
1 miejsce Alicja Andrzejewska 2a
2 miejsce Hanna Kozakiewicz 1a
3 miejsce Hanna Kędzierska 3a

Kategoria: Pejzaż
1 miejsce Hanna Ramotowska 3b
2 miejsce Hanna Kozakiewicz 1a, Patryk Banach 3b
3 miejsce Oliwier Giedziuszewicz 3b, Klaudia Sutuła 2a

16.11.

W związku ze Światowym Dniem Życzliwości (21.11.2020r), obchodziliśmy tydzień życzliwości. Był to tydzień pozdrowień i dobrych uczynków. Z tej okazji odbyły się dwa konkursy: „Król i królowa” życzliwości oraz konkurs plastyczny- „Jak okazujemy życzliwośćˮ.

W tym czasie uczniowie klasy 1a przygotowali niespodziankę dla wychowawcy klasy - Pani Sylwii Mielnik, a uczniowie klasy 2b podziękowania dla p. Angeliki Doniec.

26.11.

W ramach edukacyjnego programu "Śniadanie daje moc" uczniowie klasy Ia, podczas nauki zdalnej zapoznali się z zasadami zdrowego odżywiania oraz wykonali kolorowe kanapki.

27.11.

Otrzymaliśmy certyfikat szkoły przyjaznej osobom niewidomym na rok 2020/2021.

29.11.

Pamiętaliśmy także o 190 ROCZNICY WYBUCHU POWSTANIA LISTOPADOWEGO.

1.10.

W ogólnopolskich zmaganiach sportowych „Sport Generacji”, na giżyckim stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji udział wzięli także nasi uczniowie pod opieką p. Anny Rogowskiej.
Bieg na 30 m przez płotki wygrał Mikołaj Kopko‼️
Bieg na 200 m dziewcząt klas VI wygrała Maria Wołodko‼️
Bieg na 200 m chłopców klas VI wygrał Mikołaj Kopko‼️
W sztafetowym biegu na 200 m nasi chłopcy z klas 4-6 zajęli III miejsce‼️

2.10.

Obchodziliśmy Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia.
Nasza szkoła zdecydowała się podjąć światowe, matematyczne wyzwanie biorąc udział w tej wyjątkowej akcji edukacyjnej.
W drodze konkursu w klasach 4-8 wyłoniono Mistrzów Tabliczki Mnożenia:
Kl. IVa - Adam Jankowski
kl. IV b - Dina Nowak
kl.V a - Ola Harasimowicz
kl.VI a - Bartek Zalewski
kl.VI b - Mikołaj Kopko
kl. VII a - Daniel Radzewicz
kl. VII b - Oliwia Kozakiewicz
kl. VIII a - Wojciech Badowski
Pani Skrzekut - mistrzyni wśród nauczycieli 

07.10.

Na lekcji wos-u uczniowie kl.8a spotkali się z pracownicą MOPS-u w Giżycku pełniącą funkcję asystenta rodziny.

Rozpoczęliśmy akcję: PORANEK Z KSIĄŻKĄ
W każdą środę, przez radiowęzeł szkolny, uczniowie klasy 5a będą polecać książki warte przeczytania.

12.10

Nasza szkoła wzięła udział w kampanii społecznej,, JA NIE WIDZĘ CIEBIE, TY ZOBACZ MNIE'' z okazji Międzynarodowego Dnia Białej Laski.

Otrzymaliśmy książki do szkolnej biblioteki.

13.10.

Nasza szkoła otrzymała nowy sprzęt sportowy dla klas 1-3.

Z okazji Dnia nauczyciela dzieci przebywające w świetlicy wykonały prace plastyczne pt."Pracownicy naszej szkoły"

14.10.

Pani Sylwia Melnik za swoją pracę otrzymała nagrodę z rąk Burmistrza Giżycka.

Dzieci z klasy I A i I B ślubowały: sumiennie i systematycznie uczyć się, wzorowo zachowywać, być dobrym, uczciwym i koleżeńskim, pomagać innym w potrzebie, okazywać szacunek starszym, dbać o dobre imię szkoły.

16.10.

Tego dnia w związku z obchodami 42 rocznicy wyboru Karola Wojtyły na papieża, uczniowie naszej szkoły wysłuchali audycji nadanej przez radiowęzeł. Natomiast z racji  XX Dnia Papieskiego  w szkole stanęła gazetka przypominająca postać świętego Jana Pawła II- wielkiego człowieka, papieża i poety.

Na lekcji wos-u w kl.8a gościła pani Rzecznik Praw Konsumenta. Uczniowie mogli się dowiedzieć jakie prawa przysługują konsumentom oraz kiedy i jak zgłaszać reklamację.

Uczniowie naszej szkoły Zofia Szudra -Roszko, Katarzyna Turczyk i Mikołaj Suszyński wzięli udział w XVII Regionalnym Konkursie Ortograficznym ,,Gżegżółka” organizowanym przez GOKiR w Wilkasach. Niewiele brakowało nam do podium, zajęliśmy IV miejsce.

Klasa 8a wzięła udział w programie profilaktycznym pt. „Smak życia, czyli debata o dopalaczach”, który został przygotowany z inicjatywy Ministerstwa Zdrowia oraz Krajowego Biura ds. Przeciwdziałania Narkomanii. Celem programu było dostarczenie młodym ludziom podstawowych informacji na temat „dopalaczy” i zagrożeń wynikających z ich używania, a w konsekwencji zwiększenia ostrożności i zmniejszenia otwartości na kontakty z tymi produktami.

Tydzień12-16 października minął nam pod hasłem kampanii społecznej "Ja nie widzę Ciebie, Ty zobacz mnie".
Z tej okazji dzieci ze świetlicy uczestniczyły w zajęciach, mających na celu kształtowanie postawy społecznej opartej na otwartości, tolerancji i empatii wobec osób niepełnosprawnych.
Dzieci dowiedziały się kim jest osoba niewidoma i jak można pomóc jej w życiu codziennym, poznały również alfabet Brilla i nauczyły się zapisywać swoje imię. 

22.10.

MIĘDZYNARODOWY MIESIĄC BIBLIOTEK SZKOLNYCH
Święto powstało z inicjatywy Międzynarodowego Stowarzyszenia Bibliotekarzy Szkolnych w 1999 roku. Jest okazją do zainteresowania uczniów, nauczycieli, lokalne środowisko i władze działaniami bibliotek szkolnych. Z tej okazji w naszej bibliotece można było obejrzeć wystawkę książek , a 23 października wysłuchać montażu wierszy dla dzieci i wziąć udział w konkursie czytelniczym.

Uczniowie klas I-III wzięli udział w międzynarodowym projekcie edukacyjnym "Czytam z klasą, lekturki spod chmurki". Projekt ten uzyskał patronat honorowy Ministra Edukacji Narodowej. Innowacja opiera się na zmianie sposobu omawiania czytanych lektur szkolnych, na zaangażowaniu uczniów w aktywne działania oraz na upowszechnianiu czytelnictwa wśród dzieci.

23.10.

Dowiedzieliśmy się, że w związku z sytuacją epidemiczną zawieszone zostają zajęcia stacjonarne dla uczniów klas IV-VIII szkoły podstawowej i od 26 października w tych klasach przechodzimy na nauczanie zdalne.

29.10.

W naszej szkole odbyło się podsumowanie konkursu plastyczno-technicznego pt. „Jesienny ludzik”
W twórczych zmaganiach brali udział uczniowie z klas I - III. Dzieci wykazały się dużą pomysłowością i wyobraźnią. W niecodzienny sposób wykorzystały dary jesieni, z których powstały wspaniałe ludziki, zwierzaki i różne stworki. Komisja konkursowa wyłoniła następujących zwycięzców:

Klasy I
I miejsce: Oliwia Ż. (klasa I b)
II miejsce: Michał K. (klasa I b)
III miejsce: Lena O. (klasa I b), Hanna K. (klasa I a), Maciej R.(klasa I a)
Klasy II
I miejsce: Marcin O. (klasa II a)
II miejsce: Anastazja E. (klasa II a)
III miejsce: Wojciech G. (klasa II a)
Klasy III
I miejsce: Tymoteusz B. (klasa III a)
II miejsce: Lena K. (klasa III b)
III miejsce: Ignacy P. (klasa III a) 

30. 10.

W dniu bezpiecznego internetu klasa 3b omawiała zagadnienia dotyczące Internetu, jego dobrych stron, ale również zagrożeń. Dzieci wykonały także plakaty ukazujące poruszaną tematykę.

Klasa 2a obchodziła Święto Dyni.

Klasy 1a, 3a, 3b wykonały Eko torby prezentując kreatywną twórczość.