Dla niepodległej

A TO POLSKA WŁAŚNIE

„A to Polska właśnie…Ogólnopolska akcja 100 kartek pocztowych na 100 lecie odzyskania NIEPODLEGŁOŚCI"

Klasy 1a, 1b, 2a, 2b, 4a, 4b i 5a wzięły udział w nietypowej ogólnopolskiej innowacji pedagogicznej, której celem jest przesłanie symbolicznych 100 kart pocztowych z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Adresatami przesyłek są uczniowie 100 szkół z terenu całej Polski zgłoszonych do udziału w akcji. Projekt „A to Polska właśnie…” połączył ze sobą w niecodzienny sposób 100 szkół z całej Polski. Uczniowie ci, jak i nauczyciele, nigdy nie spotkali się osobiście, nie znają się nawet z widzenia. Udział w tej innowacji będzie wyjątkową lekcją historii i świetną odskocznią od prostych form dzisiejszego komunikowania się. W październiku nasi uczniowie przygotowywali kartki pocztowe, które zostały już przesłane do uczestników. Żywimy nadzieję, ze sprawią adresatom mnóstwo radości tak jak te, które my już otrzymujemy. Galerię kartek, które już do nas dotarły można oglądać na parterze naszej szkoły.

100 kartek
100 kartek
100 kartek
100 kartek
100 kartek
100 kartek
100 kartek
100 kartek