Uczniowie z pasją

Iga Grygiencza

 
uczennica z pasją…
 
,,Dobrze jest znaleźć sobie hobby, które człowieka wciąga i sprawia,
że z radością czeka się na kolejny tydzień, zamiast ponuro liczyć dni.''
Cecelia Ahern
 
   Iga  Grygiencza z pewnością ma pasję. W wieku pięciu lat uczęszczała do szkółki pływackiej, potem miała dłuższą przerwę, ale cztery lata temu rozpoczęła regularne treningi pływackie pod czujnym okiem trenerów w  MKS Medyk. 
   Trzy razy w tygodniu, gdy część społeczności uczniowskiej jeszcze smacznie śpi, ona o godzinie szóstej, jest już na basenie i zawzięcie trenuje. Po lekcjach ponownie udaje się na basen. Szczególnie lubi pływać motylkiem oraz stylem zmiennym. Ma na swoim koncie ogrom sukcesów, czternaście razy biła rekordy okręgu. W ostatnich zawodach na szczeblu wojewódzkim zdobyła I miejsce w kategorii do lat trzynastu i po raz kolejny pobiła rekord okręgu, zapisując się w historii pływania w naszym regionie.  Uzyskała tytuł Mistrzyni Województwa. 
   To nie wszystko, rano, uczęszcza jeszcze na zajęcia sportowe na hali.
Nigdy nie spóźnia się też na zajęcia lekcyjne, jest do nich zawsze wzorowo przygotowana. Za swoją  pracę otrzymuje bardzo wysokie oceny. Potrafi wzorowo godzić zainteresowania i obowiązki. Jest niezwykle skromną i dobrą koleżanką, trudno jej nie lubić. Może być wzorem dla wielu spośród nas, którym nie zawsze chce się rano wstać, przygotować do zajęć i aktywnie w nich uczestniczyć. 
   Uprawianie sportu z pewnością kształtuje osobowość i charakter. Jesteśmy dumni, że Iga jest w naszej szkole i szczerze życzymy jej dalszych sukcesów w szkole i na niwie sportowej. Gratulacje Igo! Tak trzymaj!
Iga Grygiencza
Iga Grygiencza
Iga Grygiencza
Iga Grygiencza
Iga Grygiencza