Wydarzenia roku szkolnego 2017-2018

Bal Absolwentów 2019

14 czerwca odbył się Bal Absolwentów 2019.To już ostatnia taka duża impreza. Uczniowie klas VIII i klas III gimnazjum odłożyli na bok wszelkie troski i zmartwienia, by ich udziałem stała się dobra zabawa. Ten niezwykły bal skłonił ich do refleksji nad czasem, który nieubłaganie upłynął. Tak niedawno przekroczyli próg tej szkoły. Wybrali Szkołę Podstawową nr 2 i zapewnili, że nie żału. Oficjalnego otwarcia balu dokonała Pani Dyrektor Irena Kwiatkowska, życząc miłej zabawy. Świetnie w roli prowadzących odnaleźli się Julia Wojtkiewicz oraz Patryk Burblis.Padły ciepłe słowa podziękowania za przekazaną wiedzę, wyrozumiałość i  cierpliwość pod adresem Dyrekcji, nauczycieli i rodziców. Szczególnie wdzięczni przyszli absolwenci są swoim wychowawcom:(p.Iwonie Skrzekut, p.M.Szulc, p.M.Lipert-Masiejczyk,p.I.Sekścińskiej-Kozioł,p.Ewie Słowikowskiej oraz p.Marii Zawadce-Jedut),którzy zawsze wspierali ich swoją radą,byli wyrozumiali, starali się prostować czasami kręte ścieżki, cierpliwie tłumaczyć w jaki sposób szukać prawdy i swego miejsca w życiu. W szkole zawsze uczyli się szanować tradycje i obyczaje. By, więc stało się zadość swój bal rozpoczęli dostojnym, staropolskim tańcem-polonezem. W jego podniosłą atmosferę wprowadziły wszystkich słowa Adama Mickiewicza:"(...)Podkomorzy rusza i z lekka zarzuciwszy wyloty kontusza, i wąsa podkręcając, podał rękę Zosi i skłoniwszy się grzecznie w pierwszą parę prosi(...)".Prowadząca bal powtórzyła za Wieszczem:"Poloneza czas zacząć"… Podziekowali p.Pani Annie Rogowskiej za trud i poświęcenie z jakim przygotowała ichdo poloneza, który uświetnienił naszą uroczyść. Coś się kiedyś zaczyna i coś się gdzieś kończy. Częśćich drogi życiowej związanej z tą szkołą powoli, nieubłaganie dobiega końca.

Niech ten bal pozostawi w ich sercach niezatarte wspomnienia wspólnie spędzonego czasu.

bal absolwentów
bal absolwentów
bal absolwentów
bal absolwentów
bal absolwentów
bal absolwentów
bal absolwentów
bal absolwentów
bal absolwentów
bal absolwentów
bal absolwentów
bal absolwentów
bal absolwentów
bal absolwentów
bal absolwentów
bal absolwentów
bal absolwentów
bal absolwentów
bal absolwentów
bal absolwentów
bal absolwentów
bal absolwentów
bal absolwentów
bal absolwentów
bal absolwentów
bal absolwentów
bal absolwentów
bal absolwentów
bal absolwentów
bal absolwentów
bal absolwentów
bal absolwentów
bal absolwentów
bal absolwentów
bal absolwentów